Lista członków

Zaczynaliśmy z grupą 20 członków. Dziś jest nas ponad 70.

Dane naszych członków

Lista członków (pdf).

Poniżej lista wg miejscowości. Obok nazwy miasta znajduje się liczba członów w danych mieście, a obok nazwiska znajduje się nr uprawnień i dane kontaktowe. Kliknij aby rozwinąć.

Borne Sulinowo (1)

Koleśnik Jacek (7374), tel. 535-230-781

Brodnica (1)

Kaźmierczyk Tomasz (7860), tel. 505-706-065

Budzistowo (1)

Smarul Krzysztof (292), tel. (094) 358-44-00 i 601-949-062

Bydgoszcz (1)

Kujawa Katarzyna (5855), tel. 515-280-850

Bytów (1)

Zarzycki Czesław (1752), tel. 502-234-279

Ciechocinek (1)

Gładka Grażyna (2257), tel. (054) 283-45-96 i 609-570-372

Czaplinek (2)

Kapusta Anna (1243), tel. 604-281-173

Kłaczkowski Adam (3420), tel. (094) 37-51-00 i 609-658-172

Drawsko Pomorskie (2)

Hołubicka Hanna (1740), tel. (094) 363-26-01 i 603-599-706

Paziewski Lech (1746), tel. 604-063-594

Gościno (1)

Grzegrzółka Jerzy (274), tel. (094) 351-21-22 i 602-455-484

Grudziądz (4)

Gronau Aneta (5577), tel. 501-507-688

Krasiński Lech (724), tel. 601-626-463

Sereda-Nagórka Agnieszka (5394), tel. 502-511-358

Tyczyński Zdzisław (1047), tel. 601-613-719

Gryfice (1)

Malinowska- Wypych Daria (6682), tel. 604-069-952

Kołobrzeg (6)

Januszewska Iwona (5732), tel. 518-667-665

Kaczyński Marek (1244), tel. (094) 351-74-63 i 604-509 -207

Koczara Mirosława (282), tel. (094) 352-40-24 i 604-175-376

Murawska Danuta (42), tel. 604-982-512

Rosiak Stefan (1748), tel. 601-778-480

Szymczak Jarosław (2574), tel. (094) 354-24-59 i 603-844-847

 

Koszalin (19)

Baranowski Zdzisław (635), tel. 601-650-602

Bartkiewicz Teresa (3996), tel. 608-331-048

Bednarek Leszek (4078), tel. 501-518-929

Bruski Ryszard (636), tel. 601 870 799

Bruski Radosław (7261), tel. 695 423 428

Flis Andrzej (1241), tel. 603-745-262

Góra Roman (1084), tel. (094) 340-62-81 i 608-311-833

Jankowska Monika (8029), tel. 502-430-686

Konieczna Ewa (639), tel. (094) 342-51-64 i 606-407-100

Mikołajczak Stanisław (305), tel. (0-94) 345-00-98 i 602-571-775

Parol Aleksandra (4272), tel. 501-231-100

Pietraszewski Marek (5290), tel. 606-716-807

Stencel Elżbieta (295), tel. (094) 342-04-69 i 606-407-607

Smuśkiewicz Emilia (4581), tel. 609-801-820

Szuflita Andrzej (312), tel. 604-438-463

Tradecka-Kuźma Joanna (7891), tel. 694 720 309

Zahradnik Ryszard (3493), tel. (094) 340-25-76 i 502-401-206

Zając Hanna (4234), tel. 608-034-074

Łódź (1)

Kalinowski Piotr (1656), tel. 695-02-43-42 i (042) 680 04 58

Mścice (1)

Dawid Leszek (6036), tel. 508-052-893

Piła (4)

Bodnar Marta (5650), tel. 606-238-996

Furman Ewa (7083), tel. 609-686-262 

Majchrzak Piotr (1552), tel. (067) 349 02 29 i 781-811-211

Wicińska Teresa (706), tel. (067) 212-46-50 i 601-161-313

Połczyn Zdrój (1)

Mączewski Krzysztof (6898), tel. 604-577-425

Poznań (1)

Lewandowski Marcin (5204), tel. 503-048-687

Słupsk (1)

Maciukiewicz Jan (4048), tel. (059) 845-67-12 i 601-208-500

Stargard Szczeciński (1)

Korbutowicz Katarzyna (4516), tel. 511-195-085

Swarzędz (1)

Małecka Magdalena (4035), tel. 603-317-812

Szczecin (1)

Ostrowski Marek (1337), tel. (091) 483-33-98 i 604-555-115

Szczecinek (3)

Gasiul Olga (7856), tel. 666-078-562

Karwat Stanisław (3602), tel. 600-274-720

Piecewicz Arkadiusz (4875), tel. 793-032-929

Świdwin (2)

Balejko Bolesław (634), tel. (094) 365-44-39 i 606-314-283

Urbańska Ewa (3426), tel. (094) 365-23-78 i 602-234-792

Toruń (5)

Dziatkowski Krzysztof (7460), tel. 696-642-929

Graczyk Agnieszka (3951), tel. (0-56) 645-67-75 i 603-583- 264

Lesiński Andrzej (1043), tel. 601-535-761

Tęcza Marzena (5671), tel. 603-434-464

Wesołowska Margareta (4451), tel. 515-349-678

Trzcianka (1)

Kilian-Szukiłowicz Natalia (6190), tel. 696-033-498

Trzebiatów (1)

Wolski Jacek (4122), tel. 501-343-746

Wałcz (1)

Siemieński Jakub (4787), tel. 604 27 55 22

Złocieniec (1)

Gołębiewski Ryszard (3822), tel. 609-093-189

Złotów (1)

Ginda Maria (upr. w/z geodezji i kartografii), tel. 606-935-206